ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üçesasak Kültür, ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Normal cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat hayata geçirmeye esasladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve ziraat dalünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile omuz omuza vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece ziraat dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçesasak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve sinerjilü beşer kaynağına iye olan Üçesasak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş bedel sağlayan Üçesasak Kültür; sıkışık Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Daima ilerleme ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçesasak Kültür ürünlerinin hem diyar süresince hem bile diyar dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin orantılı ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan azca efor kullanma ederek çok elan katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan çokça meyve ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan doğurgan bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mefret gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan doğurgan meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Kültür olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da açıkça bir hendek hafriyatsına ayrılmak bâtınin geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden çekmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabilinden alanlara ayrılmak bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bağlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birçok ağababaşmanla da degajeletilebilir. Asıl dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik portörlara göre nispeten bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birçok üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Kültür’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması aksiyonlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği devir hayvanın benzinü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları nazar boncuğu seferde alabilir ve elan düzgün beslenebilir. Ağızotu karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan düzgün beslenmesine böylelikle elan çokça randıman almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Katışık Makinaları da Üçesasak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması zengin ve doğurgan bir tarımsal üretim bâtınin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı bâtınin önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan düzgün durumlara gelmesi bâtınin tarımsal ihracat noktasında Üçesasak Kültür olarak bütün çallıkışanlarımızın katkısıyla omuz omuza
Üçesasak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir