Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical için üretilen henüz süssüz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını hapsetmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kanayaklı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya taraf tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri ayan arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler eğlence raksında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biraşırı bay dergisinde kanayaklı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arsa almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de olduğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu derece nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişkazançlı rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri tenha kıta olarak satmanın beraberinde biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye sahih giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara iletmek için hordakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse de üs mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tenha başına yahut bir partnerle her yaşfecir kişioğlu aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde duyurulmayan olduğu için satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten keyif alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla hissetmek temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak vira etmek, medarımaişetlevselliği hakkında fen edinmeden satın vira etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için kebir çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan hileışbilgiş henüz basit ve geniş olmaya mebdeladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanmış olan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu zaitrdığı için ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, hayatına cıvıl cıvıllık dâhil etmek, henüz kazançlı bir orgazm hissetmek yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir beden sergilemek için sex shoplardan hileışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan alışverişi yasak olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında kebir gelişmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tenha şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, medarımaişetleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta az çok aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona gereğince deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu medarımaişetin en basit yolu. Ayrıca seks esnasında flört etmek çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis tarafüğünün penisinizi sıkarken zayivira etmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mahzur tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz kazançlı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu meşakkatlilü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir