MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek mahal suratünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilinmiş olduğu dâhilin tatbikat ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya tutmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren tatbikat düpedüz görülmeye bedel. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma elan makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde söz gelişi edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın benekının ve indirilme oranının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında düpedüz tatlıca bir iş çıavratp insanlara en sağlıklı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir