Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mevki aldığından, sigaraya benzemekle birlikte, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma alışverişlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler için bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak için belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en kocaman tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışhunrizklarını tahrif etmek ve insanların daha az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets sunmak için anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine orantılı olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanmaı için mutasavvertır. Cihaz, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, tütünün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak için belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanmaı da mevzii yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı nedeniyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere başka tütün ürünleri üzere tabilık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı esenlik örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve başka esenlik problemlerine niçin olabileceğinden endişe etmektedirler. Ayrıca, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla birlikte, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan kişiler için yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına orantılı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve esenlik önerilerine orantılı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir